Oto Yedek Parça Üreticileri Ve Markalar

Oto yedek parçaları üreticileri ve markaları. Dünya ve Türkiye'de oto yedek parça üretimi imalatı yapan üretici firmaları, araba yedek parça markaları ve araç yedek parça ürünleri hakkında genel bilgilendirme yapılmaktadır.


3E

3E Efe Otomotiv 

Yağ Keçesi - Kauçuk - Conta - Debriyaj & Fren Sistemleri üretimi yapmakta olup 1. sınıf malzeme kullanılarak üretilmektedir. 

devamı


ABA

A.B.A. Automotive 1982 yılında kurulmuştur. Plastik enjeksiyon faaliyetleriyle jant kapağı, küllük ve yan parçalıklar gibi ürünler üretmişler daha sonra 2002'den itibaren gergi rulmanları üretmeye başlamışlardır. Dünya Automotive kardeş firmaları olarak kurulmuştur ve Almanya, İspanya, Çin ve Fransa'dan parça ithalatı yapmaktadır.

devamı


ADIM

Adım Plastik ; 3 kuşaktır otomotiv yedek parça üretimi yapan bir aile şirketi olmakla beraber uygun fiyatla, kalite anlayışından taviz vermeden değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Günümüz itibari ile yaklaşık 1,500 m2 kapalı alanda, tecrübeli kadrosu ile otomotiv sektöründeki binek ve ticari araç gruplarına; İç ve dış aksamlar, süspansiyon takozları, süspansiyon sistemi plastik ve metal aksamları konusunda çözümler sunmaktadır.

devamı


AFT

devamı


AKES

devamı


ALBAGA

ALBAGA oto yedek parça üreticisidir. ALBAGA marka yedek parça ürünlerini eotoyedekparca.com'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ALBAGA 2007 yılında faaliyete başlamış, İstanbul'da üretim yapan bir yedek parça firmasıdır. İtalyan Metelli firmasının Türkie distribütörlüğünü yapan firma bu sayede subap gaydı, subap bagası, hidrollik subap fincanları, subap ayar şimlerinin tedarikini sağlar."

devamı


ALCON

devamı


ALFA

devamı


ALL

devamı


ALPER

devamı


AMC

devamı


AML

devamı


ANKA

ANKA oto yedek parça üreticisidir.
Ağır vasıtalar için, havalı fren aksamları (kompresör, debriyaj merkezi, yağ pompası, su pompası) üretimi ve ihracatı yapılmaktadır.

devamı


ARKPRES

devamı


ARMORALL

devamı


ART

devamı


ASLANTAS

devamı


AUTOPARCT

devamı


AUTOPUMPS

devamı


AUTOTECH

devamı


AYBAY

Aybay Otomotiv 1946 yılında Trabzon’da kuruldu. Chrysler, Plymouth otomobillerinin ve Fargo kamyonlarının Türkiye’nin kuzeydoğusunun 12 ilinde Chrysler Amerika’nın direkt mümessilliğini yaptı. 1949’dan sonra İstanbul’da yedek parça ithalat ve dağıtimı yapan firma, 1979 yılında otomotiv devirdaim pompaları üretimine başladı. 30 yıldır ödünsüz kalite anlayışı ile ürettiği devirdaim pompaları, kalıp imalatı, aluminyum enjeksiyon, talaşlı imalat, teknik yardım, montaj ve dağıtım birimlerinin desteğinde yurtiçinde ve yurtdışında satılmaktadır.

devamı


AYFAR

İstanbul'un Silivri Bölgesi'nde 1993 yılında kurulmuş olup 1996 yılından bu yana Otomotiv Yan Sanayi sektöründe faaliyet gösteren AYFAR OTOMOTİV SANAYİ ve TİCARET A.Ş, toplam 40.000 m2'lik üç ayrı üretim tesislerinde Karayolları Taşıt Araç ve Gereçleri Aydınlatma Lambaları üretimi yapmaktadır.

devamı


AYHAN

Ayhan Plastik 2004 yılında Bursa da kuruldu. 800 m² kapalı alanda faaliyetlerini yürüten firmamız; otomotiv yedek parça ve aksesuar üretimi yapmaktadır.

30 yıllık bilgi ve tecrübenin bir sonucu olarak hedeflerine kısa zamanda ulaşan firmamız, zengin çeşit ve kaliteli ürün anlayışından taviz vermeden uzun süreli ve güvene dayalı müşteri ilişkilerini temel işletme politikası olarak belirlemiştir.

Değişen tüketici davranışlarının yarattığı yüksek rekabet koşullarını karşılayabilmek, satış ve satış sonrası süreçte’de müşteri beklentilerine sadık kalarak en üst seviyede hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

devamı


BANDO

devamı


BARAN

devamı


BARIM

devamı


BDK

devamı


BEHR

BEHR oto yedek parça üreticisidir. BEHR marka yedek parça ürünlerini eotoyedekparca.com'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
1905 yılında kurulan Alman firmasıdır. Motor soğutma ve klima malzemeleri üreten önde gelen firmalardan biri olan Behr'in başlıca ürünleri şunlardır: radyatör, fan, kalorifer motoru, kalorifer radyatörü, klima radyatörü, soğutma elektrik aksamı, müşür, termostat, devirdaim vb."

devamı


BEMOT

devamı


BEPA

devamı


BERU

BERU oto yedek parça üreticisidir. BERU marka yedek parça ürünlerini eotoyedekparca.com.com'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
BERU, 1912 yılında kurulan bir Alman firması olan Beru, dünyanın önde gelen otomobil üreticileri ve satış sonrası için kaliteli yedek parçalar sağlarlar. 34 ülkede 103 üretim tesisi olan firmanın ürettiği başlıca ürünler; motor ateşleme aksamı, bujiler, buji başlıkları, buji kabloları, distribütör kapakları, sıcaklık ve hız sensörleri, fan sistemi bileşenleri, dizel soğuk başlangıç teknolojisi ve benzeridir."

devamı


BESER

devamı


BIRLIK

devamı


BMY

 BMY, 1971 yılından beri motor rektifiyecilik sektöründe faaliyet gösteren Başaran Motor firmasının bir markasıdır. Firmamız, BMY markasıyla Türkiye’de otomotiv yenileştime pazarı için halihazırda üretimi yapılmayan piston kollarını üretmek amacıyla yola çıkmıştır.

devamı


BOSCH

Dünya genelinde Bosch firması, motorlu taşıt tekniği alanında 14 000 çalışanıyla Otomotiv Aftermarket sektörü, motorlu taşıt yedek parçaları, atölye ekipmanları ve ek donanım için Bosch ürünlerinin tedarik edilmesini, lojistik ve satışını denetlemektedir. Motorlu taşıt ürünleri ve sistemlerine yönelik teknik servis de hizmetleri arasında yer alır. 

devamı


BREMI

devamı


BRUCKE

devamı


BRUTECH

devamı


BSG

devamı


BSR

devamı


CALDINI

devamı


CAREX

devamı


CASTROL

devamı


CAVO

Faaliyet hayatına Kumanda Teli tasarımı ve üretimi ile başlayan firmamız 1984 yılında kurulmuştur. Yedek parça piyasasında da faaliyet gösteren Cavo Otomotiv, orijinal parça standartlarıyla üretilen ithal araç telleriyle ilgili ürün gamını sürekli geliştirmekte olup, aşağıdaki markalara hitap etmektedir:

devamı


CERKEZ

devamı


CHAMPION

Şirketimiz, 2004 Yılında Champion Oto Yedek Parça Gıda ve Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak kurulmuştur. Şirketimiz; başlangıçta yurt dışından ithal etmiş kaliteli madeni yağları ve distribütörlüğünü almış olduğu Madeni yağ satış ve dağıtımdaki istikrar ve başarısından dolayı Kendi Madeni Yağ Üretim tesislerini 2010 yılında GTA Madeni yağları olarak üretime başlanmış ve Yurt içinde 2500 den fazla satış noktasında ürünlerimizi bulunabilirliği ve satış hizmetinin sunulduğu bir noktaya gelinmiştir.

devamı


CIFAM

Elli yıl önce Metelli grubu sadece bir makine mühendisliği atölyesiydi.

Bugün 90 ülkede dağıtılan 13.000'den fazla parça üretiyoruz. Kuzey İtalya'nın ünlü titiz kalitesiyle frenler ve hidrolik parçalar, su pompaları,  transmisyon ve motor parçaları üretiyoruz. 
Belki İtalyan olduğumuzdan ya da otomotiv dünyasına olan tutkuyla doğduğumuzdan. Kim bilir? Gerçekten önemli olan şey parçaların kalitesidir. 
Ve bu asla unutmadığımız bir şey.

devamı


CM

devamı


CONTITECH

Dünyanın lider kauçuk ve plastik uzman kuruluşu olarak üretim tesislerimiz, distribütörlerimiz ve bayilerimizle dünyanın büyüyen pazarlarında sağlam bir yere sahibiz. Bu nedenle teknik uzmanlığımızdan ve hizmetlerimizden Türkiye’de siz de yararlanabilirsiniz. Gelin, şaşırtıcı özelliklere sahip, sonsuz olanaklar sunan bir hammadde olan kauçuk ile yarattığımız çözümlerimiz size, de ilham kaynağı olsun…

devamı


CORTECO


19.000 yedek parçanın Corteco serisi, mühürleme, titreşim kontrolü ve kabin hava filtrasyonu olmak üzere üç ana ürün grubunda yer almaktadır. Simmerring® veya micronAir® filtresi gibi yaygın olarak klasik olarak kabul edilen bir dizi orijinal otomotiv ürünü bulunmaktadır.

Her ikisi de ana şirketimiz olan Freudenberg tarafından tasarlandı ve üretildi - bağımsız garajlara orijinal yedek parçalara OEM kalitesiyle doğrudan erişim olanağı sağlayan bir bağlantı.

Uzmanlığımız orada bitmiyor. Vana gövdesi contaları, contalar ve motor takımları, motor gövdeleri, makaralar, şasi ve fren hortumları ile motor emme filtreleri geniş bir ürün gamının bir parçasıdır.

devamı


CROS

devamı


CURTY

devamı


DASLAGER

devamı


DATA

devamı


DAYCO

devamı


DEKAR

1981 Yılından beri otomotiv yedek parça sektöründeki bilgi birikimiyle 2008 yılında Dekar Otomotiv adı altında üretime başlamış ve her geçen gün kendini ve ürün yelpazesini geliştirerek yoluna devam etmektedir 

devamı


DELCOREMY

devamı


DELPHI

DELPHI oto yedek parça üreticisidir. 
DELPHI Automotive PLC, 1994 yılında İngiltere'de kurulan, dünyanın en büyük otomotiv parça üreticilerindendir. 126 üretim tesisi ve 160 bin çalışanı vardır. Fren sistemi, motor soğutma, dizel sistem, direksiyon ve süspansiyon sistemlerine ait geniş ürün yelpazesi vardır.

devamı


DENSO

DENSO oto yedek parça üreticisidir.
DENSO Otomotiv, 1949 yılından bu yana üretim yapan Japon firmasıdır. Türkiye'de 2002'de üretim tesislerini kurmuştur. Isıtma havalandırma, iklimleme ünitesi (HVAC), motor soğutma modülü (ECM), radyatör, fan, hortum ve boru üretimini Türkiye’nin önemli otomobil üreticileri için gerçekleştirmektedir.

devamı


DEPAR

devamı


DESPA

devamı


DEUS

devamı


DODUCO


1922'deki kuruluşundan bu yana, kontak malzemeleri, temas yüzeyleri, temas parçaları ve kıymetli maden geri dönüşümü konusunda dünyanın önde gelen üreticisi olarak, en önemli varlığımız olan çalışanlarımıza büyük değer veriyoruz.

Birlikte, DODUCO markasını daha da genişletme konusundaki iddialı hedefimiz üzerinde çalışıyoruz.

devamı


DOGANER

devamı


DOGRU

devamı


DORTEL

devamı


DUDUCO

devamı


DURA

devamı


DURATEL

devamı


EGEKARAYEL

devamı


EKOL

devamı


ELBA

devamı


ELITCAR

devamı


EMA

devamı


EMG

devamı


EMIN

devamı


EMKA

devamı


EMT

devamı


ERKURT

devamı


ESEMPAR

devamı


ESTAS

devamı


ET1GERMANY

devamı


EUROBUMP

devamı


EUROESPANA

devamı


EUROSTAMP

devamı


EYQUEM

devamı


FAG

devamı


FALLONE

devamı


FANEX

devamı


FARBA

devamı


FAZ

devamı


FEBI

devamı


FERBE

devamı


FERODO

devamı


FF

devamı


FITPART

devamı


FKK

devamı


FLAS

devamı


FORD

devamı


FORTUNE

devamı


FPROFIL

devamı


FSK

devamı


FTE

devamı


GARRET

devamı


GATES

devamı


GB

devamı


GEMSAFT

devamı


GENMOT

devamı


GIS

devamı


GITHAL

devamı


GKN

devamı


GLOBAL

devamı


GLYCO

devamı


GM

devamı


GMAT

devamı


GMB

devamı


GOETZE

devamı


GOLD

devamı


GRAF

devamı


GROS

devamı


GROSSE

devamı


GTS

devamı


GUA

devamı


GUCLU

devamı


GUNES

devamı


GUNSAN

devamı


GVA

devamı


HAKAN

devamı


HCC

devamı


HELL

devamı


HELLA

devamı


HELLUX

devamı


HEMA

devamı


HENKEL

devamı


HILEKS

devamı


HMC

devamı


HUTCHINSON

devamı


HYUNDAI

devamı


HYUNDAIXTEER

devamı


IBRAS

devamı


IDEAL

devamı


ILJIN

devamı


IMAJ

devamı


INA

devamı


IRAUTO

devamı


ISLER

devamı


ITHAL

devamı


JANT

devamı


JDEUS

devamı


JITHAL

devamı


JOLLY

devamı


JTEKT

devamı


JURID

devamı


KALE

devamı


KAPIMSAN

devamı


KAYA

devamı


KAYABA

devamı


KENTPAR

devamı


KING

devamı


KIP

devamı


KKK

devamı


KLEBER

devamı


KMETAL

devamı


KNK

devamı


KOLBEN

devamı


KPS

devamı


KRB

devamı


KRS

devamı


KW

devamı


LANCIA

devamı


LECOY

devamı


LEMFORDER

devamı


LEOPAR

devamı


LETENDEUR

devamı


LUK

devamı


LYC

devamı


MAHLE

devamı


MAHLET

devamı


MAKO

devamı


MANDO

devamı


MANN

devamı


MAPA

devamı


MARAL

devamı


MARDA

devamı


MARELLI

devamı


MARS

devamı


MASTER

devamı


MAYSAN

devamı


METELLI

devamı


METSAN

devamı


MHI

devamı


MILESTONE

devamı


MIPSAN

devamı


MIRAGLIO

devamı


MITA

devamı


MITSUBISHI

devamı


MK

devamı


MKS

devamı


MOBIS

devamı


MOMO

devamı


MONROE

devamı


MOTOPOWER

devamı


MOTORTEC

devamı


MOTRIO

devamı


MTA

devamı


MTSILK

devamı


MY

devamı


NARÝN

devamı


NGK

devamı


NIKEN

devamı


NISSENS

devamı


NSK

devamı


NUH

devamı


NUREL

devamı


ODM

devamı


OEK

devamı


OKSA

devamı


OMC

devamı


OMS

devamı


OPAR

devamı


OPEL

devamı


OPTIMAL

devamı


ORIS

devamı


ORJIN

devamı


ORS

devamı


OSMAN

devamı


OSRAM

devamı


OTIS

devamı


OTOCAN

devamı


OTOCONTA

devamı


OYGERSAN

devamı


OYM

devamı


OZAR

devamı


OZDE

devamı


OZER

devamı


OZGAYD

devamı


OZIS

devamı


PARSAN

devamı


PARTIKUL

devamı


PAYEN

devamı


PERFLEX

devamı


PETROLOFISI

devamı


PFI

devamı


PFP

devamı


PHCVALEO

devamı


PHIRA

devamı


PHU

devamı


PIERBURG

devamı


PLEKSAN

devamı


PMS

devamı


POLIPLAST

devamı


PROBSAN

devamı


PROFILAK

devamı


PRT

devamı


PSA

devamı


PURFLUX

devamı


QH

devamı


RAMSAN

devamı


REFREF

devamı


REMSA

devamı


RENAULT

devamı


RENOR

devamı


RESCAL

devamı


RICAMBI

devamı


RIW

devamı


ROADSTONE

devamı


ROOT

devamı


ROYAL

devamı


RUVILLE

devamı


SACHS

devamı


SAHIN

devamı


SALMAN

devamı


SAM

devamı


SANGSIN

devamı


SARDES

devamı


SD

devamı


SEIM

devamı


SEM

devamı


SERCELER

devamı


SES

devamı


SIDAT

devamı


SILBAK

devamı


SISMAK

devamı


SKF

devamı


SKT

devamı


SNR

devamı


SOFABEX

devamı


SONAR

devamı


SOSA

devamı


SPK

devamı


STAHL

devamı


STANDART

devamı


STP

devamı


SUPAR

devamı


SUPSAN

devamı


SUS

devamı


SWIPS

devamı


TCIC

devamı


TEKNIK

devamı


TETIK

devamı


TEXTAR

devamı


THERMAX

devamı


THONGYANG

devamı


TOPRAN

devamı


TOYOTA

devamı


TPART

devamı


TPS

devamı


TRUSTING

devamı


TRW

devamı


TURBOINT

devamı


UCAL

devamı


UFI

devamı


ULO

devamı


UNUVAR

devamı


URB

devamı


URS

devamı


USO

devamı


V.REINZ

devamı


VALEO

devamı


VDO

devamı


VERNET

devamı


VIEWMAX

devamı


VIMERCATI

devamı


VITESSE

devamı


VOLKSWAGEN

devamı


VOLMERK

devamı


VWAG

devamı


WAHLER

devamı


WILDCAT

devamı


WINTECH

devamı


WPI

devamı


YADA

devamı


YAPAR

devamı


YAZI

devamı


YENMAK

devamı


YER

devamı


YOKOHAMA

devamı


YTT

devamı


YÜCEPAR

devamı


ZZ

devamı