Blog | Audi Yedek Parça

@ 19.07.2018

Audi Yedek Parça 

Hakkkında Merak Ettiğiniz Herşey.

Audi yedek parça hakkında blogumuzu okuduğunuz teşekkür ederiz : 

 

Türkiye yedek parça olarak Audi yedek parçaları hakkında depo teslim ve aynı gün kargo seçenekleri ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Web sitemizden almış olduğunuz audi yedek parça ürünlerini depomuzdan doğrudan teslim veya aynı gün kargo seçenekleri ile vade farksız 9 taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz. 

Değerli Audi yedek parça okuyucuları bildiğimiz üzere audi markası 2018 yılında Yeni Audi A7 sportback'in Coupe versiyonunu sahaya sürmeye hazırlanıyor. Sizinle aynı heyecan içerisinde takip ettiğimiz bu model hakkında bir kaç detayı sizinle paylaşacağız : 

 

Yeni A7

Yeni A7 Sportback mükemmel bir coupe. Ancak Audi bu yeni tip coupe'den biraz daha fazla açılıyor. Daha çok, bir arazinin aracının ve çok yönlülüğü ile bir coupe'nin tasarımının bir birleşimi olduğunu söylüyor.

İç hacminin ne kadar geniş olduğuna ve bagajınıza ne kadar geniş hacim alanı sağlandığını söyleyemebiliriz. 

Sportback adına kadar süren yolculuk kesinlikle sportif ve çeviktir. Ama sadece etkileyecek olan sürücü değil; Hem sürücüyü hem de yolcuları mutlu etmek için içeride bol miktarda teknoloji var.

 

 

Değerli müşterimiz tüm Audi Yedek Parça ihtiyaçlarınız için 0212 671 84 78 ve 0541 554 08 74 numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.